Online Banking Log in

Ofiter  Operatiuni - Agentia Nr. 8  Manastur, Sucursala Cluj Napoca

Principalele responsabilitati:
- verifica si proceseaza ordinele de plata si alte instrumente de debit in lei si in valuta ale clientilor ; se asigura de corectitudinea informatiilor inscrise pe documentele procesate, precum si in evidentele bancii
- transmite catre Centrala documentatia prezentata de clienti in vederea procesarii operatiunilor documentare (acreditive/ incassouri/ scrisori de garantie/ cecuri bancare).

Cerinte:
- studii superioare, preferabil studii economice
- experienta de minim 1 an in activitatea bancara, preferabil pe zona de operatiuni bancare
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- abilitati foarte bune de organizare, atentie la detalii, corectitudine
- responsabilitate , integritate, confidentialitate
- cunoasterea legislatiei bancare
- cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala si/ sau cursuri de specialitate, urmate in tara sau in strainatate, constituie avantaje
- cunostinte de utilizare a calculatorului (Excel si Word, cel putin)

Persoanele interesate pot depune CV-ul la Sucursala CEC Bank din Cluj Napoca, pe adresa Bd. 21 Decembrie 1989 nr.23-35 sau pe fax: 0264/596.813, e-mail: lucia.dimulescu@cec.ro, pana la data de 11 august 2009.

Doamna Vicepresedinte Mirela Iovu, premiata in cadrul Galei "Woman in Power 2014"

Miercuri, 19 martie a.c., doamna Mirela Iovu, Vicepresedinte CEC Bank, a fost premiata in cadrul Galei "Woman in Power 2014".

Radu Gratian Ghetea, "Bancherul anului 2013"

Joi, 30 ianuarie 2014, in cadrul galei premiilor "Oamenii Anului 2013", cotidianul Nine O'Clock i-a acordat domnului Radu Gratian Ghetea distinctia "Bancherul anului 2013"...

CEC Bank a primit Marele Trofeu ANEIR, pentru al patrulea an consecutiv

Vineri, 13 decembrie a.c., CEC Bank a primit Marele Trofeu ANEIR pentru rezultate de exceptie in perioada post-recesiune a exportatorilor (2009-2013).

ABOUT SSL CERTIFICATES